O mnie

_DSC0168

W 2015 roku zaczęłam pracę jako asystent projektanta w lokalnej firmie projektowej. Mimo zdobytej wiedzy technicznej na studiach budowlanych, dopiero nabierałam doświadczenia w projektowaniu realnych obiektów budowlanych, nadzorowaniu spraw administracyjnych oraz organizacji pracy projektanta.

Przez kilka lat uczestniczyłam w realizacji dokumentacji projektowych w zakresie budownictwa m.in. mieszkaniowego, usługowego czy przemysłowego.

Dzisiaj, po kilku latach zdobywania doświadczenia jako projektant branży budowlanej, mam za sobą około 100 dokumentacji projektowych, w tym około 50 uzyskanych pozwoleń na budowę..

W 2021 roku zdobyłam Uprawnienia Budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, a od 2022 roku jestem członkiem Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Po nabyciu doświadczenia, w 2023 roku założyłam Konstruktywny Projekt.

Dobry Projekt i satysfakcja Inwestora są dla mnie najważniejsze. Dlatego każdy projekt jest opracowywany z udziałem projektantów odpowiednich branż (architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej itd.) posiadających uprawnienia budowlane w swojej specjalności. Realizowane projekty są dostosowane do odpowiednich norm i przepisów branżowych.